Polecane produkty
  • Wszystkie
  • Biurowe
  • Papiernicze
  • Szkolne

Nożyczki kreatywne 5 wzorów

Nożyczki kreatywne 3 wzory

Zszywacz Essentials MAPED

solidny metalowy mechanizm zszywanie zamknięte i tapicerskie wskaźnik ilości zszywek pojemność magazynka 100 zszywek 24/6 lub 140 zszywek 26/6 gwarancja 2 lata

Dziurkacz Essentials MAPED

Dziurkuje do 25 kartek Solidny metalowy mechanizm precyzyjny, regulowany ogranicznik formatu łatwy do opróżniania pojemnik na konfetti gwarancja 5 lat

Nożyczki Essentials MAPED

Trwałe i komfortowe nożyczki. Ostrza i nity wykonane ze stali nierdzewnej. Miękkie wewnątrz uchwyty zapewniają komfort podczas pracy. Gwarancja 5 lat.

Toner Quantec Premium

Tonery marki Quantec Premium i Premium Plus, to najlepsze rozwiązanie taniego drukowania, w dobrej jakości. Oferujemy tonery do wydruku czarno-białego i kolorowego, do większości drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.

Ołówek automatyczny Zebra Drafix

Profesjonalny ołówek automatyczny Zebra Drafix, idealnie wyważony, lekki i precyzyjny. Posiada profilowany uchwyt, wbudowaną wymienną gumkę oraz wskaźnik twardości używanego grafitu. Ołówek Drafix jest polecany do rysunku technicznego, rysowania i szkicowania, sprawdza się również jako narzędzie do pisania w biurze i domu. Dostępny jest w czterech grubościach grafitu: 0.3, 0.5, 0.7, 0.9mm.

Długopis Zebra Expandz

Zebra Expandz, wyjątkowy elegancki długopis metalowy z teleskopowym system wysuwania. Jego małe wymiary, tylko 10,3cm kiedy jest złożony sprawiają, że idealnie mieści się w kieszeni czy torebce. Mały do noszenia, dłuższy do pisania. Kiedy jest rozsunięty ma długość standardowego długopisu tj. 13,3cm. Elegancki i wygodny w użyciu, solidnie wykonany z metalu z niezawodnym mechanizmem wysuwania. […]

Ołówek automatyczny Zebra DelGuard

Genialny ołówek automatyczny Zebra DelGuard z przełomowym systemem zabezpieczającym grafit przed złamaniem. Podwójny mechanizm sprężynowy absorbuje nacisk na grafit pod każdym kątem i w każdej płaszczyźnie pozostawiając go praktycznie nie do złamania.

Papier ksero 90G Navigator

Papier o podwyższonej grubości, perfekcyjna jakość wydruku, mocno nasycone kolory. Papier klasy A, białość CIE-169, format A4, rodzaj druku: laserowy, atramentowy.

Papier ksero 60G Maestro Extra

Doskonały papier do druku na wszystkich urządzeniach biurowych, odporny na starzenie ISO 9706. Papier klasy A, białość CIE-170, format A4, rodzaj druku: laserowy, atramentowy.

Papier ksero 80G Maestro Extra

Wyjątkowy papier wyprodukowany w technologii TRIOTEC, o szerokim zastosowaniu. Papier kasy A, białość CIE-170, format A4/A3, rodzaj druku: laserowy, atramentowy.

Papier ksero 80G Maestro Plus

Nowy papier uniwersalny, przeznaczony do jedno i dwustronnego druku. Papier klasy B, białość CIE-161, format A4/A3, rodzaj druku: laserowy, atramentowy.

Papier ksero 80G Communicator

Nowoczesny papier biurowy, dostosowany do wydruków czarno-białych. Przeznaczony dla użytkowników potrzebujących taniego papieru do wszystkich rodzajów druku. Papier klasy C, białość CIE-146, format A4/A3, rodzaj druku: laserowy, atramentowy.

Marker olejowy gruby Snowman

Marker permanentny, szybkoschnący, odpowiedni do każdej powierzchni. Grubość pisania 1,5-3mm.

Marker olejowy średni Snowman

Marker permanentny, szybkoschnący, odpowiedni do każdej powierzchni. Grubość pisania 1-1,5mm.

Marker olejowy cienki Snowman

Marker permanentny, szybkoschnący, odpowiedni do każdej powierzchni. Grubość pisania 0,5mm.

Marker Snowman ścięty

Marker permanentny. Wodoodporny, szybkoschnący. Końcówka pisania ścięta. Grubość pisania 1-4,5mm. dostępny w 10-ciu kolorach.

Marker Snowman okrągły

Marker permanentny. Wodoodporny, szybkoschnący. Końcówka pisania okrągła. Grubość pisania 1-3mm. Dostępny w 10-ciu kolorach.

Zakreślacz Snowman

Zakreślacze zawierają fluoroscencyjny, nieblaknący tusz pigmentowy. Grubość pisania 1,0-4,4mm. Dostępne w pięciu żywych kolorach.

Marker do tablic Snowman

Pisak suchościeralny z okrągłą końcówką. Łatwościeralny. Nie zawiera xylenu i toluenu. Grubość pisania 1,5-3,0mm. Dostępny w 10-ciu kolorach. Dedykowana gąbka do tablic Tres Magnetic.

Foliopis Snowman

Foliopis permanentny. Doskonały do pisania po gładkich powierzchniach, a także na płytach DVD/CD. Dostępne grubości: OPS-0,3mm, OPF-0,5mm, OPM-1,00mm. Kolory: czarny, niebieski, czerwony, zielony.